info@4x4pramogos.lt +370 685 399 76

Ekstremalios pramogos

Bernvakaris

 

4x4 bernvakaris

Tikriems vyrams - tikri išbandymai

  • Sėsk į paruoštą galingą visureigį
  • Pravažiuok nepravažiuojamas trasas
  • Patirk ko nebuvai patyręs

 

 

 

         Trūksta idėjos bernvakariui? Pirmyn, važiuokime tikra bekele įveikinėdami gamtos kliūtis, mokykimės naudotis gerve ir visomis kitomis pagalbinėmis priemonėmis. Bernvakario kaltininkas patiria tikrų išbandymų  ir užduočių prieš priimant sprendimą tuoktis. Pasiruošk! 

Rimas

Pirtis. Po smagių nuotykių ir gerai praleisto laiko, kiekvienam prieš vestuves praverčia poilsis. Kas geriau atpalaiduos, leis išsiverkti ant draugo peties jei ne gera lietuviška pirtis? Atgausite jėgas, taip pat galėsite pasinaudoti profesionaliomis pirtininko paslaugomis. Pirtyje galėsite aptarti dienos įspūdžius, suprasti kas laukia jaunikio ir atgauti jėgas.

 

 

virselio.foto

Kubilas. Jei neužteko pirties o gal tiesiog norite atsipalaiduoti lauke, galite laiką praleisti karšto vandens kubile. Vanduo atstatys jėgas, o jūs galėsite bendrauti su draugais ir prisiminti įvykių kupiną dieną ir kauptis vestuvėms.

 

 

saslykai-61466408Maistas. Pramogos ir nuotykiai ne tik sukelia šypsenas, bet ir alkio jausmą. Mums nesinori, kad jaustumėtės nepatogiai, tad jūsų prašymu galime pasirūpinti visu maitinimu, kad dienos bėgyje nedingtų nuotykių dvasia. Maistas tikrai skanus ir daromas su meile (kaip būsimos žmonos).

 

 

QuakingAspen-RanchHouse-WinterNightNakvynė. Kai pradėsime švęsti, tikrai nesinorės baigti. Todėl kam važiuoti namo? Visuomet pasiūlysime nakvynę, kad nuotykiai greitai nesibaigtų ir galėtume tęsti linksmybes su draugais per naktį.

 

Atsiliepimai

smiling_man4x4 pramogų bilietą gavau gimtadienio proga. Nežinojau ko tikėtis. Tačiau kai atsisėdau prie vairo, plūstelėjo adrenalinas ir atsivėrė visu pojūčiai. Buvo beprotiškai smagu. Ne tik puikiai praleidau 31 - ąjį gimtadienį, bet ir atradau naują hobį.

Dovydas

Atsiliepimai

woman-smiling-apple-720x479Nuolat sekiau 4x4 pramogų puslapį Facebook'e. Buvo smagu matyti kaip jie nuolat gerai leidžia laiką. Kadangi mėgstu iššūkius, nusprendžiau pabandyti ir aš. Džipų lenktynės atrodė labai vyriškas užsiėmimas, tad norėjau išbandyti savo jėgas. Džiugu, kad man gerai sekėsi, viskas buvo labai labai smagu. (Super skanūs šašlykai!). Ačiū, mielai prisijungsiu dar kartą.

Jurgita

Facebook\