info@4x4pramogos.lt +370 685 399 76

Ekstremalios pramogos

4×4 Pramogos

4x4 pramogos

Prisijunk prie mūsų ir įkvėpk adrenalino.

  • Sėsk į paruoštą galingą visureigį
  • Pravažiuok nepravažiuojamas trasas
  • Patirk ko nebuvai patyręs

Kelionės 4x4 visureigiais yra kažkas atimančio žadą, ekstremalaus ir įdomaus, atpalaiduojančio ir tuo pačiu prikaustančio dėmesį! Tai džiugina mus, todėl norime šia patirtimi pasidalinti su Jumis. 4x4 Pramogų darbuotojai su džiaugsmu sėda už visureigio vairo kiekvieną kartą ir yra visada pasiryžę pasirūpinti, kad JŪSŲ kelionės įspūdžiai liktų neišdildomi, kur bevažiuotumėte.

Rimas

Pirtis. Po smagių nuotykių ir gerai praleisto laiko, kiekvienam praverčia poilsis. Kas geriau atpalaiduos jei ne gera lietuviška pirtis? Atgausite jėgas, taip pat galėsite pasinaudoti profesionaliomis pirtininko paslaugomis. Pirtyje galėsite aptarti dienos įspūdžius ir atgauti jėgas.

virselio.foto

Kubilas. Jei neužteko pirties o gal tiesiog norite atsipalaiduoti stebėdami žvaigždes, galite laiką praleisti karšto vandens kubile. Vanduo atstatys jėgas, o jūs galėsite bendrauti su draugais ir prisiminti įvykių kupiną dieną.

saslykai-61466408Maistas. Pramogos ir nuotykiai ne tik sukelia šypsenas, bet ir alkio jausmą. Mums nesinori, kad jaustumėtės nepatogiai, tad jūsų prašymu galime pasirūpinti visu maitinimu, kad dienos bėgyje nesijaustumėte blogai. Maistas tikrai skanus ir daromas su meile.

QuakingAspen-RanchHouse-WinterNightNakvynė. Kai pradėsime švęsti, tikrai nesinorės baigti. Todėl kam važiuoti namo? Visuomet pasiūlysime nakvynę, kad nuotykiai greitai nesibaigtų ir galėtume tęsti linksmybes per naktį.

Atsiliepimai

smiling_man4x4 pramogų bilietą gavau gimtadienio proga. Nežinojau ko tikėtis. Tačiau kai atsisėdau prie vairo, plūstelėjo adrenalinas ir atsivėrė visu pojūčiai. Buvo beprotiškai smagu. Ne tik puikiai praleidau 31 - ąjį gimtadienį, bet ir atradau naują hobį.

Dovydas

Atsiliepimai

woman-smiling-apple-720x479Nuolat sekiau 4x4 pramogų puslapį Facebook'e. Buvo smagu matyti kaip jie nuolat gerai leidžia laiką. Kadangi mėgstu iššūkius, nusprendžiau pabandyti ir aš. Džipų lenktynės atrodė labai vyriškas užsiėmimas, tad norėjau išbandyti savo jėgas. Džiugu, kad man gerai sekėsi, viskas buvo labai labai smagu. (Super skanūs šašlykai!). Ačiū, mielai prisijungsiu dar kartą.

Jurgita

Facebook\